O spolku

Účelem spolku je organizace činností vedoucích k výstavbě plastiky ve tvaru slona, finanční podpora záchrany nosorožců v ZOO Dvůr Králové, finanční podpora zvířecích útulků a shromažďování finančních prostředků k těmto účelům. Realizace dalších projektů a pořádání akcí.

Všichni členové spolku pracují pro dobro věci zdarma a ve svém volném čase. Používají své vlastní telefony, počítače a automobily. Vše se učí za pochodu. Jsou to amatéři (od francouzského výrazu "amateur" - milovník, tedy člověk, který něco dělá z lásky a vnitřní potřeby), nikoliv placení profesionálové.
Berte to prosím v potaz před tím, než budete jejich činnost kritizovat.
Konstruktivní podněty a připomínky vítáme.
Kdo se chce přidat do spolku a přispět svou prací a časem, je vítán. :-)

Děkujeme za podporu!

Džoko Stach (Pixabay)